URIAGE – EXTRA-RICH DERMATOLOGICAL SYNDET BAR 100G

395 ден

2 на залиха

Дерматолошки синдет за чувствителна кожа. 

2 на залиха

Шифра: 1434356 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Дерматолошки синдет за чувствителна кожа. 

Со пријатен мирис создава обилна пена, многу богат синдет кој нежно ја чисти кожата, без да ја суши. Збогатен со есенцијални масни киселини и путед од Илипе, го подобрува хидролипидниот филм и ја обновува заштитната функција на кожата. За секојдневна употреба. Направете пена и убаво исплакнете, наменето за бебиња, деца и возрасни. За лице и тело. Не содржи сапун.