*SET* URIAGE – FRESH DEODORANT 125ML X 2

730 ден

Нема на залиха

Дезодоранс со 24-часовна ефикасност. 

Нема на залиха

Шифра: 1434692 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Дезодоранс со 24-часовна ефикасност. 

Дезодоранс за умерено потење кој ја намалува влажноста и мирисот. Содржи природен камен од алуминиумска солкој обезбедува 24-часовна заштита. Промешајте пред употреба.