URIAGE – GENTLE DEODORANT 50ML

650 ден

3 на залиха

Рол-он дезодоранс со 24-часовна ефикасност. 

3 на залиха

Шифра: 1434097 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Рол-он дезодоранс со 24-часовна ефикасност. 

За чувствителна кожа. Овој дезодоранс ефикасно се бори против непријатните мириси.