URIAGE – GYN-8 SOOTHING CLEANSING GEL 100ML

515 ден

1 на залиха

Смирувачки гел за интимна хигиена без сапун. 

1 на залиха

Шифра: 1426852 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Смирувачки гел за интимна хигиена без сапун. 

Наменето за ослабена иритирана мукозна мембрана. Ја обновува багиналната флора, брзо ја смирува иритацијата и нелагодноста. Тестиран под надзор на гинеколози. Нанесете од гелот на интимните делови и добро исплакнете.