URIAGE HYSEAC CLEANSING GEL 500ML

955 ден

Нема на залиха

Дерматолошки гел за миење лице

Нема на залиха

Шифра: 1432886 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Дерматолошки гел за миење лице

Наменета за хигиена на масна кожа и кожа подложна на акни.Нежно чисти, смирува, навлажнува,има нежен мирис. Без парабени , без парфеми, без сапуни, хипоалергени,некомедогени