URIAGE – HYSEAC PURIFYING TONER 250ML

760 ден

Нема на залиха

Тоник за лице за мрсна кожа со неправилности. 

Нема на залиха

Шифра: 1430171 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Тоник за лице за масна кожа склона кон неправилности. 

Кожата е сјајна и чиста без неправилности. Заедно си трите компоненти микро-ексфолирачките киселини (гликолна, јаболкова и млечна киселина), овој тонер ги затегнува порите и ја обновува текстурата на кожата. Кожата е убава, со чист и свеж тен. Нанесете на памучна подлога на претходно исчистена кожа со Hyseac масло за прочистување или гел за миење. Не се плакне.