URIAGE HYSEAC SOAP 100G

410 ден

Нема на залиха

Дерматолошки сапун за чувствителна кожа

Нема на залиха

Шифра: 1430156 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Дерматолошки сапун за чувствителна кожа

Нежно чисти, смирува, навлажнува, има нежен мирис и не е комедоген