URIAGE HYSEAC SOS PAST 15MG

765 ден

1 на залиха

С.О.С паста за митесери

1 на залиха

Шифра: 1430158 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

С.О.С паста за митесери

SOS пастата делува веднаш од првата вечер со забрзување на процесот на созревање на самото место (акната), предизвикувајќи нејзино брзо исчезнување. Дејствува и смирува локално (зелена глина и цинк).