*SET* URIAGE – POWER DEODORANT 50ML X 2

785 ден

2 на залиха

Ролл-он против прекумерно потење за чувствителна кожа.

2 на залиха

Шифра: 1435567 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Ролл-он против прекумерно потење за чувствителна кожа. 

24-часовна антиперспирантна ефикасност. Без алкохол. Не остава бели или жолти траги на облека. Не предизвикува чувство на затегање. Нанесете на чисти пазуви. Не нанесувајте на надразнета кожа. Дерматолошки тестиран!