URIAGE – POWER DEODORANT 50ML

640 ден

3 на залиха

Ролл-он против прекумерно потење за чувствителна кожа. 

3 на залиха

Шифра: 1434098 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Ролл-он против прекумерно потење за чувствителна кожа. 

24-часовна антиперспирантна ефикасност. Без алкохол. Не остава бели или жолти траги на облека. Не предизвикува чувство на затегање. Нанесете на чисти пазуви. Не нанесувајте на надразнета кожа.