URIAGE ROSELIANE CREAM 40ML

827 ден

Нема на залиха

Крем за лице кој смирува црвенила

Нема на залиха

Шифра: 1430144 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Крем за лице кој смирува црвенила

Го ублажува и намалува црвенилото. Намалува чувство на топлина и затегнатост на лицето. Совршена подлога за шминка