URIAGE ROSELIANE LOTION 250ML

855 ден

Нема на залиха

Лосион за чистење на лице

Нема на залиха

Шифра: 1431479 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Лосион за чистење на лице

За чистење на чувствителна кожа подложна на црвенило или кожа која не ги поднесува останатите производи за чистење на лице.