URIAGE ROSELIANE SPF30 CREAM 40ML

910 ден

Нема на залиха

Крема за лице со заштитен фактор која го смирува црвенилото

Нема на залиха

Шифра: 1424158 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Крема за лице со заштитен фактор која го смирува црвенилото

Го ублажува и намалува црвенилото. Намалува чувство на топлина и затегнатост на лицето. Совршена подлога за шминка