URIAGE – XEMOSE CLEANSING SOOTHING OIL 200ML

545 ден

Нема на залиха

Масло за капење и смирување на кожата. 

Нема на залиха

Шифра: 1435630 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Масло за капење и смирување на кожата. 

Масло за капење и смирување на кожата за лице и тело наменето за употреба кај бебиња, деца и возрасни. Маслото за капење и смирување на кожата е наменето за сува и многу сува кожа. Ја заштитува кожата од сушење и го смирува чешањето. Дерматолошки тестиран производ без сапун, нема мирис. Нанесете на влажна кожа, потоа исплакнете и нежно исушете.