VICHY – CAPITAL SOLEIL SPF30+ INVISIBLE WATER FLUID SPRAY 200ML

1.720 ден

2 на залиха

Водено флуиден спреј за заштита на кожата, со висока заштита од сонце.

2 на залиха

Опис

Водено флуиден спреј за заштита на кожата, со висока заштита од сонце.

за лице и тело, со пробиотски фракции, хијалуронска киселина и вулканска вода.