VICHY – CLINICAL CONTROL 96H DEO ROLL-ON 50ml

1.010 ден

3 на залиха

Антиперспирант за клиничка контрола

3 на залиха

Шифра: 1434951 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Антиперспирант за клиничка контрола до 96 часа. 

Активни состојки за заштита од и непријатни мириси, антибактериски својства, до 96 часа чувство на сувост.