VICHY – DEODORANT ANTI-TRANSPIRANT 48H 50ML

855 ден

2 на залиха

Ролл-он дезодоранс за регулација на прекумерно потење.

2 на залиха

Шифра: 1430056 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Ролл-он дезодоранс за регулација на прекумерно потење.

Дезодоранс ролл-он против претерано потење со 24-часовно дејство, за борба против непријатните телесни мириси. Долготрајно го регулира потњењето, при тоа овозможувајќи и  на кожата да дише. Веднаш се суши по нанедувањето и при тоа не остава бели флеки на кожата.