VICHY – DEODORANT ANTI-TRANSPIRANT SENSITIVE 48H 50мл

855 ден

4 на залиха

Дезодоранс ролл-он за чувствителна кожа против претерано потење со 24-часовно дејство.

4 на залиха

Шифра: 1430057 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Дезодоранс ролл-он за чувствителна кожа против претерано потење со 24-часовно дејство.

Дезодоранс ролл-он за чувствителна кожа против претерано потење со 24-часовно дејство, за борба против непријатните телесни мириси. Долготрајно го регулира потњењето, при тоа овозможувајќи и  на кожата да дише. Веднаш се суши по нанедувањето и при тоа не остава бели флеки на кожата.