VICHY – EAU THERMALE 150ml

685 ден

2 на залиха

Термална вода 

2 на залиха

Шифра: 1429027 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Термална вода 

Минерализираната термална вода е исполнета со 15 минерали, ја прави кожата поотпорна на надворешни штетни ефекти и светли, полна со живот. Погодена за чувствителна кожа. Ја прави кожата поотпорна на надворешни влијанија и светли, полна со живот.Хипоалергено.

Употреба: Лесно испрскајте на кожата. Почекајте неколку моменти, а потоа нежно размачкајте го остатокот. Користете го секој ден во секое време од денот или навечер.

Состав: AQUA