VICHY – HOMME ANTI-TRANSPIRANT 72H 50ML

664 ден

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

3 на залиха

Антиперспирант ролл-он 72 часа заштита.

3 на залиха

Шифра: 1430854 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Антиперспирант ролл-он 72 часа заштита.

Дезодорансот ефикасно го контролира интензивното потење. Има за цел да го намали интензивното потење. Овој производ содржи алуминиумска сол – активиран антиперспирантен агенс кој го регулира потењето.

– Тестирано на чувствителна кожа под дерматолошка контрола
– Хипоалергено
– Без парабени
– Со термална вода на Vichy која смирува и зајакнува