VICHY – HOMME CLINICAL CONTROL 96H ROLL-ON 50ML

1.010 ден

3 на залиха

Антиперспирант за клиничка контрола до 96 часа. 

3 на залиха

Шифра: 1434954 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Антиперспирант за клиничка контрола до 96 часа. 

Антиперспирант против непријатни мириси, антибактериски состав, до 96 часа чувство на сувост.