VICHY – HOMME SENSI BAUME 75ML

1.890 ден

3 на залиха

Балзам за после бричење кој ја зајакнува чувствителната кожа.

3 на залиха

Шифра: 1430856 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Балзам за после бричење кој ја зајакнува чувствителната кожа.

За мажи со чувствителна кожа кои сакаат да се ослободат од пецкање и иритација после бричење. Препорачливо и за многу чувствителна кожа. Неговата формула е збогатена со термална вода Vichy, без алкохол, без мирис и без парабени, исклучително е погодна за вашата чувствителна кожа. Оваа нега после бричење ја обединува моќта на зајакнување која ја дава термалната вода збогатена со минерали и смирувачкиот ефект на калциум кој ја обновува.