VICHY – PURETE THERMALE MICELLAR MILK 400ML

1.230 ден

3 на залиха

МИНЕЛИЗИРАНО МИЦЕЛАРНО МЛЕКО ЗА СУВА КОЖА

3 на залиха

Шифра: 1432161 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

МИНЕЛИЗИРАНО МИЦЕЛАРНО МЛЕКО ЗА СУВА КОЖА

Минелизирано мицеларно млеко содржи полифенол од бел чај за сува кожа

Без измивање,  чисти, ја отстранува шминката, хидрира и овозможува пријатно чувство

Употреба: Натопете на туфер и нежно исчистете го лицето за да ја отстраните шминката и нечистотијата