WELEDA – SKIN FOOD CREAM 75 ML

704 ден

Нема на залиха

СКИН ФУД КРЕМ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО 

Нема на залиха

Шифра: 1429636 Категории: , Ознаки: ,

Опис

СКИН ФУД КРЕМ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО 

Густа и богата текстура која ја подобрува хидратацијата на кожата, ја прави помека, штити од сувиот воздух и значајно ги регенерира клетките. Комбинација на екстракти од темјанушка, невен и камилица со масло од пчелин восок. Сертифицирана природна и органска нега.

Употреба: Универзална нега за целото тело. Нанесете неколку пати во текот на денот, секојдневно. Погодна за грубата кожа на рацете, лактата и стапалата