AVENE – XERACALM LIPID-REPLENISHING CREAM 200 ML

1.540 ден

3 на залиха

Крема наменета за релипидација на сува и атопична кожа.

3 на залиха

Шифра: 1435854 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Крема наменета за релипидација на сува и атопична кожа.

Крема наменета за релипидација на сува и атопична кожа. Се применува кај новороденчиња , деца и возрасни. Ја смирува кожата, намалува чешање и црвенила. Содржи8 термална вода, и липиди како они н акожата. За лице и тело, нанесување до 2 пати дневно.