ACCU-CHEK ACTIVE – Ленти за мерење на глукоза во крв

1.100 ден

2 на залиха

Ленти за мерење на глукоза во крв.

2 на залиха

Шифра: 989700 Категорија: Ознаки: , ,

Опис

Ленти за мерење на глукоза во крв.