AFRODITA SUN CARE MARMELADA TROPICAL SPF10 200ML

910 ден

2 на залиха

ТРОПИКАЛ МАРМЕЛАД СО ЗАШТИТЕН ФАКТОР SPF 10     200МЛ

2 на залиха

Опис

ТРОПИКАЛ МАРМЕЛАД СО ЗАШТИТЕН ФАКТОР SPF 10     200МЛ

Со заштитниот фактор SPF10 обезбедува сигурно, брзо и интензивно добивање на привлечно исончан тен

Содржи огромно количество на природни состојки: потполно органско КОКОСОВО масло од Филипините, скапоцени путери и какао со екстракти од морков со висока концентрација на бета-каротин

Не е наменет за детска, многу светла и осетлива кожа