AFRODITA SUN CARE MARMELADA ZA LICE 50ML

505 ден

2 на залиха

МАРМЕЛАД ЗА ЛИЦЕ ВО ГЕЛ 

2 на залиха

Шифра: 1434941 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

МАРМЕЛАД ЗА ЛИЦЕ ВО ГЕЛ 

Лесна формула што брзо впива, за интензивно потемнување без мрсни остатоци

Пред сончање нанесете на саканите места на кожата

Не е погодна за чувствителна, многу светла кожа и детска кожа