*SET* AVENE – 53546 SPRAY SPF50+ + AFTER SUN GEL

2.255 ден

1 на залиха

СПРЕЈ СО ВИСОКА ЗАШТИТА + ОБНОВУВАЧКИ КРЕМ ГЕЛ ПО СОНЧАЊЕ

1 на залиха

Шифра: 1432311 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

СПРЕЈ СО ВИСОКА ЗАШТИТА + ОБНОВУВАЧКИ КРЕМ ГЕЛ ПО СОНЧАЊЕ

СПРЕЈ СО ВИСОКА ЗАШТИТА 

Многу висока заштита за чувствителна кожа, кожа пречувствителна на сонце или кожа изложена на интензивно сончево зрачење

ОБНОВУВАЧКИ КРЕМ ГЕЛ ПО СОНЧАЊЕ

Обновувачки крем гел по сончање ја хидрира и смирува чувствителната кожа оштетена од дејството на сончеви зраци