AVENE – 53653 CLEANANCE HYDRA 200 ML

1.065 ден

Нема на залиха

Крема за миење и листење на лице.

Нема на залиха

Шифра: 1431177 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Крема за миење и листење на лице.

Крема за миење и листење на лице. За кожа склона на неправилностио, која исто така е исушена и надразнета. Супер избор за пост третман на акни. Мека и лесна за нанесување и измивање, наутро и навечер