AVENE – CLEANSING FOAM 150ML

1.250 ден

1 на залиха

ПЕНА ЗА МИЕЊЕ ЛИЦЕ 150МЛ

1 на залиха

Шифра: 1435275 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ПЕНА ЗА МИЕЊЕ ЛИЦЕ 150МЛ

За нормална до комбинирана чувствителна кожа

ХИПОАЛЕРГЕНО-НЕКОМЕДОГЕНО

Нежно чистење и отстранување на шминката од лицето, подрачјето околу очи и усни

Ги отстранува нечистотиите и вишокот маснотии

Употреба: Наутро и навечер нанесете на влажна или сува кожа. Масирајте со јагодиците од прстите, па убаво исплакнете