AVENE – HYDRANCE RICH SPF30 CREAM 40ML

1.645 ден

1 на залиха

Крем за сува и многу сува чувствителна кожа за зголемена хидратација со заштитен фактор SPF30. 

1 на залиха

Шифра: 1431185 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Крем за сува и многу сува чувствителна кожа за зголемена хидратација со заштитен фактор SPF30.

Крем за сува и многу сува чувствителна кожа за зголемена хидратација со заштитен фактор SPF30. Наменет за дехидрирана чувствителна кожа, затегната рапава кожа и чувство на непријатнос. Дава долготраен смирувачки хидратантен ефект со обновување на природните резервоари на вода во кожата. Со заштитен фактор.