AVENE – MICELLAR LOTION 500ML

1.230 ден

Нема на залиха

МИЦЕЛАРЕН ЛОСИОН ЗА ЛИЦЕ 500МЛ

Нема на залиха

Шифра: 1431190 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

МИЦЕЛАРЕН ЛОСИОН ЗА ЛИЦЕ 500МЛ

Нежно ги чисти нечистотиите и ја отстранува шминката без да ја исуши кожата

Да се нанесе со помош на туфер