AVENE – TRIXERA COLD 100G

610 ден

1 на залиха

Сапун за сува и многу сува кожа.

1 на залиха

Шифра: 1431192 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Сапун за сува и многу сува кожа.

Сапун за сува и многу сува кожа. Збогатен со cold крема, со неутрачна pH вредност. За новороденчиња, деца и возрасни. Офталмолошка и финиколошка подносливост.