AVENE – CLEANSING GEL 200ML

945 ден

1 на залиха

ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ НА ЛИЦЕ И ТЕЛО 200МЛ

1 на залиха

Опис

ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ НА ЛИЦЕ И ТЕЛО 200МЛ

Нежно ги отстранува нечистотиите од кожата кои ги затнуваат порите, ја отстранува шминката

Го намалува вишокот себум