AVENT SOOTHIE 0-6M X 2 SCF099/22

690 ден

Ортодонтски цуцли за смирување од 100% медицински чист силикон во облик на мече. Розева

Шифра: 1432126 Категории: , Ознака:

Опис

Ортодонтски цуцли за смирување од 100% медицински чист силикон во облик на мече. Розева 0-6 месеци. 

Ортодонтски цуцли за смирување од 100% медицински чист силикон во облик на мече. Ортодонтскиот дизајн го почитува природниот развој на забите и непцата на бебето. Изработени од силикон, без BPA и без латекс. Безбедно за миење во машина, може да се стерилизира.