BIODERMA CICABIO LOTION SPRAY 40ML

920 ден

2 на залиха

Регенерирачки лосион кој суши и смирува рани кои влажат. 

2 на залиха

Шифра: 1429628 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Регенерирачки лосион кој суши и смирува рани кои влажат.