CARROTEN DETOX SUPER MAT FACE CREAM SPF30 50ML

385 ден

Нема на залиха

DETOX КРЕМА ЗА ЛИЦЕ СПФ30 50МЛ

Нема на залиха

Опис

DETOX КРЕМА ЗА ЛИЦЕ СПФ30 50МЛ

DETOX SUPER MAT SPF30 кремата за лице обезбедува засилена заштита на кожата

Нејзината формула е збогатена со иновативната Water Drops технологија,која помага во зголемувањето на хидратацијата на кожата оставајќи ја свежа и полна со енергија

Употреба:Нанесете обилно и рамномерно на лицето,вратот и деколтето пред изложување на сонце