CARROTEN FAMILY SPRAY SPF30 300ML

830 ден

Нема на залиха

ФАМИЛИЈАРНО МЛЕКО ЗА СОНЧАЊЕ ВО СПРЕЈ СПФ30  300МЛ

Нема на залиха

Шифра: 1432774 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ФАМИЛИЈАРНО МЛЕКО ЗА СОНЧАЊЕ ВО СПРЕЈ СПФ30  300МЛ

Висока заштита за кожа осетлива на сочеви зраци

Специјално дизајнирана формула за чувствителна кожа,збогатена со измазнувачки и негувачки состојки,обезбедува оптимална хидратација, а лесната и немасна формула веднаш се апсорбира во кожата,оставајќи ја уникатно мека

Со AQUA MIMIC технологија:систем на одржување на оптимално ниво на хидратација на кожата преку имитација на нејзините хидратирачки механизми

Со SUPREME LIGHT ТЕХНОЛОГИЈА:систем за заштита од 4 нивоа(UVB+UVA+VL+IRA) ја штити кожата од широк спектар на сите штетни сончеви зраци кои се одговорни за предвременото стареење и други оштетувања на кожата.

Употреба:Обилно нанесете по целото тело пред изложување на сонце,после капење