CARROTEN TANNING OIL SPF6 200ML

520 ден

1 на залиха

SUMMER DREAMS МАСЛО ЗА СОНЧАЊЕ СПФ6 200МЛ

1 на залиха

Шифра: 1432826 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

SUMMER DREAMS МАСЛО ЗА СОНЧАЊЕ СПФ6 200МЛ

За темна кожа/толерантна на сонце

Интензивно масло за сончање со неодолив мирис на кокос

Уникатна комбинација на драгоцени масла за потемнување со која се добива брз и неодолив тен на кожата.Содржи сончогледово масло кое што помага при хидратација и екстракт од невен за нега на кожата

Со INFINITE TAN систем на потемнување (масло од морков+масло од кокос) кој го забрзува потемнувањето на кожата и обезбедува интензивен и блескав тен

Тројно збогатен систем на заштита(UVB+UVA+IRA) за широка заштита од штетното UV и инфрацрвено зрачење на сонцето

Употреба:Нанесете пред изложување на сонце како и после капење на цело тело