CeraVe – MOISTURISING CREAM 340ml

1.110 ден

5 на залиха

Хидратантна крема.

5 на залиха

Шифра: 1434373 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Хидратантна крема.

За сува до многу сува кожа. Хидрира и помага во обновување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото. Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина. НЕКОМЕДОГЕНА | БЕЗ МИРИС | ХИПОАЛЕРГЕНА.

Упатство за употреба: Нанесете на кожата. Погодна за возрасни и деца. Не нанесувајте на пределот околу очите. Во случај на контакт, веднаш исплакнете темелно.