DR.HAUSCHKA – DAILY HYDRATING EYE CREAM 12,5ML

1.530 ден

1 на залиха

Дневен хидратантен крем за подрачјето околу очите. 

1 на залиха

Шифра: 1433050 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Дневен хидратантен крем за подрачјето околу очите. 

Нанесете во тенок слој на целото подрачје околу очите.