DR.HAUSCHKA – EYE BALM 10ML

1.490 ден

Нема на залиха

Балзам за подрачјето околу очите. 

Нема на залиха

Шифра: 1434336 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Балзам за подрачјето околу очите. 

Мала количина од балзамот, големина како зрно грашок, се растопува помеѓу прстите и точкасто се нанесува околу очите.