DR.HAUSCHKA – MELISSA DAY CREAM 30ML

1.280 ден

1 на залиха

Мелиса дневен крем.

1 на залиха

Шифра: 1430475 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Мелиса дневен крем.

За дневна нега на комбинирана кожа, се нанесува мала количина од кремот, по употреба на тоник, наутро и навечер.