DR.HAUSCHKA – ROSE DAY CREAM 30ML

1.290 ден

1 на залиха

Дневен крем од рози. 

1 на залиха

Шифра: 1432373 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Дневен крем од рози. 

Се нанесува мала количина на лицето и вратот додека кожата е влажна од тоникот за лице.