DR.HAUSCHKA – SAGE MINT DEODORANT 50ML

705 ден

2 на залиха

ДЕЗОДОРАНС ОД ЖАЛФИЈА 50МЛ

2 на залиха

Шифра: 1430811 Категории: , Ознаки: ,

Опис

ДЕЗОДОРАНС ОД ЖАЛФИЈА 50МЛ

Комбинација од хамамелис и екстрактот од жалфија го абсорбираат мирисот

Не ги затвораат порите и не ја нарушуваат природната флора на кожата