ELANCYL GEL DOUCHE TONIFIANT 200ML

810 ден

2 на залиха

Тонирачки гел за туширање.

2 на залиха

Шифра: 1434261 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Тонирачки гел за туширање. 

Гел за туширање кој ја отстранува нечистотијата и ја остава кожата свежа и миризлива.  Чиста, тонирана, здрава и совршена кожа. Гел без сапун кој создава пена при контакт со кожата, нежно ја чисти и тонира.  Содржи екстракт од бршлен кој има дренажна, тонирачка и заштитна улога.