ELANCYL SLIM DESIGN 150ML

1.159 ден

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

2 на залиха

Слабеење и затегнување. Веднаш антицелулитно и затегнувачко дејство во боласта на локализирана маснотија. 

2 на залиха

Шифра: 1434260 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Слабеење и затегнување. Веднаш антицелулитно и затегнувачко дејство во боласта на локализирана маснотија. 

Се препорачува за стомак, колкови и раце за зајакнување на кожата и намалување на локализираната маснотија. Против целулит, за затегнување на кожата, за слабеење, затегнување и дренирање.