ELANCYL ENERGISING FOAMING SCRUB 150ML

685 ден

2 на залиха

Ексфолиант дизајниран да го подобри резултатот на антицелулитниот третман. 

2 на залиха

Шифра: 1434256 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Ексфолиант дизајниран да го подобри резултатот на антицелулитниот третман. 

Препарат кој делува како ексфолиант, активарот на циркулација, средство за дренирање, тонер на кожата за антицелулитен третман. Ја подготвува кожата за антицелулитен третман со отстранување на мртвите клетки и нечистотии за да се добие хидрирана, блескава кожа.