EMBRYOLISSE – MICELLAR LOTION 250ML

770 ден

1 на залиха

МИЦЕЛАРЕН ЛОСИОН 250МЛ

1 на залиха

Шифра: 1430965 Категории: , Ознаки: ,

Опис

МИЦЕЛАРЕН ЛОСИОН 250МЛ

Мицеларен лосион за чистење на лице и отстранување на шминка, нежно и ефикасно чистење на лице,очи и усни

Прилагодено за сите типови на кожа

Мицеларните честички во комбинација со цветните води од синчец,хамамелис и камилица со додаток од глицерин ја чистат и тонизираат кожата

Употреба:Наутро и навечер нанесете на туфер и исчистете го лицето,подрачјето околу очите и усните